بسیار سفر باید تا پخته شود خامی ، صوفی نشود صافی تا درنکشد جامی
1 مسافر
تعداد اتاق
+
-
اتاق 1
بزرگسال (+12)
+
-
کودک (-12)
+
-
تور آمریکا (اقتصادی)
5250+پرواز دلار
1403/02/01
ایالت متحده آمریکا
Utah نیویورک واشینگتن California Yosemite National Park Nevada سان فرانسیسکو Monterey Park Avila Beach San Diego نیویورک
23 روز و 22 شب
نگاه کلی به تور تور آمریکا (اقتصادی)

نکات مهم سفر گروهی به آمریکا

گروه الف: افرادیکه دارای ویزای ورود در مدت زمان سفر به کشور امریکا می باشند.

قیمت هر نفر در اتاق ۲ تخته ۵۲۵۰ $ + پروازها

قیمت هر نفر در اتاق ۱ تخته ۷۳۰۰ $ + پروازها

خدمات شامل: اقامت در هتل های ۳ و ۴ ستاره، راهنمای همراه فارسی زبان ، کلیه ترانسفرهای شهری و بین شهری برپایه برنامه و گشت های تعریف شده در سفر نامه و همچنین ترتیب چیدمان گردشگر در صندلی های وسیله نقلیه زمینی اتوبوس ها یا ون ها به ترتیب اولویت در هنگام ثبت‌نام تور است، جهت اطلاع وسیله حمل و نقل در سفر اتوبوس اقتصادی تعریف شده است. ودر سطوح شهر ها گاها از وسیله نقلیه عمومی مترو و اتوبوس های شهری نیز بهرمند خواهیم شد.

خدمات غیره شامل: ورودیه‌های اماکن دیدنی، کلیه غذا ها، بیمه سفرهای خارجی، هرگونه گشت‌های خارج از برنامه در کل سفر بر عهده گردشگراست.

شرایط ثبت‌نام تور ۲۳ روزه امریکا برای افراد دارای ویزا:

بررسی اصل پاسپورت و ویزای شرکت کننده توسط کارشناسان شرکت کلوت در جلسه‌ی حضوری، پس از عقد قرارداد، الزامیست.

شرکت کننده بابت هزینه تور مبلغ ۳۰۰۰ دلار آمریکا در هنگام ثبت نام و مبلغ ۲۲۵۰ دلار آمریکا سه ماه قبل از شروع سفر از سوی شرکت کننده به مسولین ثبت نام تور پرداخت رسید و دریافت نمایند.

هر زمان که از سوی مسولین ثبت نام سفر نرخ بلیط پرواز بین الملی رفت و برگشت و یک پرواز داخلی نیز اعلام نمایند شرکت کننده نسبت به پرداخت وجه فوق اقدام می نماید . در غیر این صورت مسولیت دریافت بلیط های هواپیما برعهده شرکت کننده خواهد بود .

در صورت انصراف مسافر به هر علت، هیچ وجهی برگردانده نمی‌شود

تمامی هزینه های خروجی و هرگونه ممانعت از خروج از کشور بر عهده مسافر است .

هر گونه اختلاف از سوی هر دو طرف قرداد سفر بر اساس قوانین در قرداداد سفر ها که از سوی وزارت گردشگری است

هر گونه کنسلی و انصراف بلیط های پرواز براساس قوانین شرکت های هواپیمای صادر کننده بلیت است .

گروه ب : افرادیکه فاقد ویزای ورود در مدت زمان سفر به کشور امریکا هستند.

توجه: همراه عزیز بدون ویزا علاوه بر پرداخت ۳۰۰۰ دلار در هنگام ثبت نام، هزینه های وقت سفارت، مصاحبه و هرگونه هزینه سفر، جهت انگشت نگاری جداگانه دریافت می‌شود. تمامی هزینه های دریافت ویزا، هنگام ثبت نام اعلام میگردد.

خدمات شامل : اقامت در هتل های ۳ و ۴ ستاره، راهنمای همراه فارسی زبان ، کلیه ترانسفرهای شهری و بین شهری برپایه برنامه و گشت های تعریف شده در سفر نامه برگذاریی تور گروهی صدور ویزا در کشور همسایه و همچنین ترتیب چیدمان گردشگر در صندلی های وسیله نقلیه زمینی اتوبوس ها یا ون ها به ترتیب اولویت در هنگام ثبت‌نام تور است، جهت اطلاع وسیله حمل و نقل در سفر اتوبوس اقتصادی تعریف شده است. ودر سطوح شهر ها گاها از وسیله نقلیه عمومی مترو و اتوبوس های شهری نیز بهرمند خواهیم شد.

خدمات غیره شامل : ورودیه‌های اماکن دیدنی، کلیه غذا ها، بیمه سفرهای خارجی، ترجمه مدارک و پیکاپ ویزا آمریکا هرگونه گشت‌های خارج از برنامه در کل سفر بر عهده گردشگراست.

شرایط ثبت‌نام تور ۲۳ روزه امریکا فاقد ویزا:

*داشتن ویزای شینگن یا ویزای با ارزش معادل، پیش نیاز ثبتنام این تور می‌باشد*

الف / بررسی اصل پاسپورت و مدارک لازم جهت صدور ویزای شرکت کننده توسط کارشناسان شرکت کلوت و تنظیم قرار داد سفر در جلسه‌ی حضوری پس از عقد قرارداد ارائه لیست مدارک لازم و همچنین تکمیل فرم سفارت امریکا DS ۱۶۰ ترجمه شده به زبان فارسی الزامیست.

ب/ و هر زمان که از سوی مسولین ثبت نام سفر نرخ بلیط پرواز بین الملی رفت و برگشت و یک پرواز داخلی نیز اعلام شود شرکت کننده نسبت به پرداخت وجه فوق اقدام نماید . در غیر این صورت مسولیت دریافت بلیط های هواپیما برعهده شرکت کننده خواهد بود .

پ/ هر گونه انصراف و کنسلی تور از سوی هردو طرف قرداد سفر بر اساس قوانین کنسلی وزارت گردشگری است و هر گونه کنسلی و انصراف بلیط های پرواز براساس قوانین شرکت های هواپیمایی صادر کننده بلیت است.

در صورت رد شدن ویزا مبلغ ۲۳۰۰ دلار از مبلغ ۳۰۰۰ دلار عودت می‌شود.

توجه هیچ تضمینی برای اخذ ویزا از سوی شرکت کلوت به شرکت کننده داده نمی شود

در صورت کنسلی تور آمریکا به هر علت ۲۳۰۰ دلار، به مسافر عودت می‌شود

در صورت انصراف مسافر به هر علت، هیچ وجهی برگردانده نمی‌شود

ت/ پس از بررسی مدارک و ثبت نام قطعی، وقت سفارت دریافت شده و به اطلاع درخواست کننده می‌رسد.هزینه هر گونه کنسلی ازسوی شرکت کننده جهت حضور در سفارت خانه و یا هر گونه کسر مدرک که منجرب به هزینه باشد برعهده شرکت کننده است .

ث/ تمامی هزینه‌های تور مربوط به صدور ویزا شامل سفر ۳ شب و ۴ روزه، به یکی از سه کشور ارمنستان، ترکیه و عمان برعهده مسافر است.

ج/ هزینه‌های تور صدور ویزا برای هر کشور متغیر است.

ح/ درصورت همکاری سفارت خانه ها، امکان سفر شخصی با تاریخهای متفاوت برای انگشت نگاری وجود دارد .

خ/ از آنجا که کشور امریکا در ایران سفارت خانه ندارد ، دریافت ویزای منوط به داشتن وقت مصاحبه حضوری در یکی از کشور های همسایه است بنابراین دریافت وقت سفارت بسیار محدود است و با توجه به تاریخ اجرای تور پیشنهاد می شود بیشتر از یکسال نسبت به دریافت وقت برای مصاحبه و انگشت نگاری اقدام نمایید .

د/ به منظور تسهیل در امور صدور ویزا تور گروهی سفر به ارمنستان شهر ایروان یا مسقط در کشور عمان، در اسفند ماه یا فروردین ماه سال آینده برگزار می‌شود ضروریست شرکت کنندگان برنامه ریزی برای حضور در تور فوق را داشته باشند .

*اطلاعات بیشتر برای دریافت ویزا اینجا کلیک کنید

شرایط عمومی این سفر

با نزدیک شدن به‌ تاریخ حرکت، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم با هماهنگی کارشناسان شرکت کلوت بهترین زمان خرید بیلت های پروازی را انتخاب کرده و در صورت قطعی بودن سفر خود، هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید، تهیه بلیط را می‌توانید به همکاران شرکت کلوت بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.

هتل‌های این تور طبق جدول فوق رزرو شده‌اند، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل‌ها، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.

پرداخت عوارض خروج ازکشور به‌عهده همسفران است.

تخت سوم در هتل‌های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.

مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه ( با توجه به پروسه صدور ویزا حداقل ۲ سال از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.

هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد، لطفا در هنگام ثبت نام، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.

پرداخت هزینه هرگونه نوشیدنی (حتی وعده‌های غذایی در رستوران ها که بر به‌عهده کلوت تعریف شده است ) بر عهده همسفران است.

شرایط و مقررات مهم

لطفا قبل از ثبت‌نام «قرداد و الحاقیه سفر های خارجی » را مطالعه فرمایید.

برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.

لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از کارشناسان کلوت اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۱۵ کیلوگرمی مسافرت نمائید.

صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده شرکت کلوت می‌باشد و بازدید از مابقی جاذبه‌های پیشنهادی سفر با همسفران است.

در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و شرکت کلوت دریافت خواهد شد.

tour-icon-des

مقاصد

ایالت متحده آمریکا

Utah

نیویورک

واشینگتن

California

Yosemite National Park

Nevada

سان فرانسیسکو

Monterey Park

Avila Beach

San Diego

نیویورک

tour-icon-service

خدمات تور

صبحانه

بیمه مسافری

گرفتن ویزا

اینترنت رایگان

راهنما بین شهری

سیم کارت

گشت طبیعی

گشت شهری

ترانسفر فرودگاهی

راهنما تور

tour-icon-tripplan

برنامه سفر

روز اول

گروه Aتهران- استانبول İstanbul - نیویورک New York(اقامت هواپیما)

گروه B تهران- امارات- نیویورک (اقامت هواپیما)

نکته: زمان پرواز به مدت 8 ساعت تقریبی می‌باشد

روز دوم

هر دو گروه A و B پس از تشریفات تأیید ویزا و ورود به کشور آمریکا همراه با خوش آمدگویی و راهنمای فارسی زبان مستقر در فرودگاه جان اف کندی عازم هتل خواهیم شد.

(هتل/ نیویورک New York)

روز سوم

پس از صرف صبحانه گشت نیویورک New York خود را آغاز می‌کنیم به دیدار از مجسمه آزادی Statue of Liberty، ساختمان سازمان ملل، خیابان وال استریت Wall Street، یادبود یازده سپتامبر، محله منهتن Manhattan رفته و برای اقامت به هتل بازمی‌گردیم. (هتل-نیویورک)

روز چهارم

پس از صرف صبحانه در هتل، بازدید از موزه متروپولیتن The Metropolitan Museum of Art ،سنترال پارک Central Park، میدان تایمز Times Square، برج امپایر استیت The Empire State Building از گشت‌های امروزمان می‌باشد برای اقامت به هتل باز‌می‌گردیم. (هتل/ نیویورک)

روز پنجم

پس از صرف صبحانه به سمت واشینگتن دی.سی Washington, D.C. حرکت می‌کنیم. در بین راه از مریلند Maryland و بالتیمور Baltimore بازدید کرده، سپس گشت شبانه در خیابان جتوان

(هتل/ واشینگتن دی.سی)

روز ششم

پس از صرف صبحانه گشت در شهر واشینگتون را آغاز می‌کنیم، از جمله کاخ کنگره آمریکا United States Capitol، بنای یادبود جرج واشنگتن George Washington Masonic National Memorial، مرکز تحقیقاتی و مجموعه موزه های اسمیتسوتین Smithsonian National Air and Space Museum، بناهای یادبود از جنگ های مختلف، ساختمان دیوان عالی، عکاسی از کاخ سفید از برنامه‌های جذاب این روز سفرمان خواهد بود. (هتل/ واشینگتن دی . سی)

روز هفتم

امروز با هواپیما به سوی مرز ۲ استان پهناور، آریزونا Arizona و یوتا Utahپرواز خواهیم کرد و در شهر پیج Page اقامت خواهیم کرد. (هتل )

روز هشتم

پس از صرف صبحانه بازدید از دریاچه پاول Lake Powell، دره آنتلوپ Antelope Canyon، خم نعل اسبی از گشت‌های این روز خواهد بود. (هتل شهر پیج)

روز نهم

امروز گشت در Grand Canyon National Park (پارک ملی گرند کنیون) را خواهیم داشت. (هتل در Sedona)

روز دهم

پس از صرف صبحانه بازدید از صخره کلیسای جامع و Devil's Bridge (پل تاریخی شیطان). (هتل در Sedona)

روز یازدهم

پس از صرف صبحانه بازدید از مناظر صخره ای قرمز منحصر به فرد سدونا (هتل در Sedona)

روز دوازدهم

پس از صرف صبحانه سدونا (Sedona) را به مقصد لاس وگاس(Las Vegas) ترک می‌کنیم. در این روز از سد هوور( Hoover Dam ) بازدید خواهیم داشت. (هتل - لاس وگاس(Las Vegas))

روز سیزدهم

صبحانه را میل کرده و برای گشت و گذار در خیابان‌های استریپ (Las Vegas Strip) و فریمونت (Fremont street) آماده می‌شویم.(هتل/ لاس وگاس)

روز چهاردهم

پس از صرف صبحانه لاس وگاس را ترک کرده و عازم دره مرگ (Death Valley) می‌شویم. گشت در دره مرگ(Death Valley) از برنامه های امروزمان خواهد بود. (هتل - دره مرگDeath Valley)

روز پانزدهم

پس از صرف صبحانه دره مرگ (Death Valley) را به مقصد یوسمیتی پارک (Yosemite National Park) ترک می‌کنیم.( هتل - حومه یوسمیتیYosemite )

روز شانزدهم

پس از صرف صبحانه بازدید از ویو پوینت، دره و آبشار یوسمیتی، در صورت امکان دیدار از دیواره سنگی هاف دام (گنبد گرانیتیHalf Dome) دیواره سنگی الکاپیتان El Capitan( هتل - حومه یوسمیتی)

روز هفدهم

پس از صرف صبحانه یوسیمیتی (Yosemite ) را به مقصد سانفرانسیسکو (San Francisco) ترک می‌کنیم. (هتل - سانفرانسیسکو San Francisco)

روز هجدهم

پس از صرف صبحانه بازدید از خیابان لومبارد Lombard Street، پل معروف Golden Gate (هتل - سانفرانسیسکو San Francisco)

روز نوزدهم

پس از صرف صبحانه حرکت به جنوب از مسیر ساحلی معروف Highway۱ ، گشت در شهرستان ساحلی مونتریMonterey County و کارملCarmel by the sea .(هتل - ساحل آویلاAvila Beach)

روز بیستم

پس از صرف صبحانه ادامه مسیر به جنوب از مسیر ساحلی Highway۱ ، بازدید از کلیسای سانتا باربارا (CHURCH OF SANTA BARBARA) معروف به "ملکه آنجلوس" و کاخ هرتز Hearst Castle و ادامه مسیر در Highway۱ (هتل - لس آنجلس)

روز بیست‌ویکم

پس از صرف صبحانه بازدید از هالیوود یونیورسال استودیو (Universal Studios Hollywood) و پیاده‌روی ونیزVenice از گشت‌های امروزمان خواهد بود. (هتل - لس آنجلس)

روز بیست‌ودوم

پس از صرف صبحانه تور یک روزه سن دیگو San Diego ، پارک تاریخی ایالتی شهر قدیمی سن دیگو San Diego ( (هتل - لس آنجلسLos Angeles)

روز بیست‌وسوم

گروه A لس آنجلس - استانبول- تهران (هواپیما)

گروه B لس آنجلس- امارات- تهران (هواپیما)

tour-icon-documents

مدارک و لوازم مورد نیاز

کفش مخصوص راه پیمایی

کرم ضد آفتاب

مدارک شناسایی

عینک آفتابی

کوله پشتی

tour-icon-description

توضیحات تکمیلی

نوع

ماجراجویی(تور)

ساحل

شهر و خرید

مسافرت با قطار

طبیعت گردی

روزهای رفت

یکشنبه

روزهای برگشت

دوشنبه

مناسب برای

خانواده همراه با کودکان

زوج ها

سالخوردگان

افراد مجرد

جوانان(جامعه هدف)

متخصصان

هزینه

اقتصادی

سطح سختی

متوسط(میانگین)

حمل و نقل

وسیله نقلیه توریستی